Strona główna » Wysyłka
Chmura tagów
Kontakt
  • Sklep Kpoptrap.pl
    NIP: 7542959168

  • E-mail:sklep@kpoptrap.pl
  • Telefon+48 668-109-239
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-piątek: 9:30 - 16.30

Wysyłka

Aktualnie oferujemy kilka możliwości wysyłek naszych K-Popowych towarów. Możliwe, że z czasem bardziej rozszerzymy ilość dostępnych przewoźników.
 
WYSYŁAMY PACZKI TYLKO NA TERENIE POLSKI!
 
 
Odbiór osobisty
 
Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia. Odbiór osobisty jest możliwy jedynie po przedpłacie (jest to nasze zabezpieczenie przed brakiem odbioru zamówienia). Po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru zapraszamy do naszej siedziby pod adresem: Studio Graficzne EPIGRAFIKA, ul. Złota 12A, 45-656 Opole. Odbiór osobisty możliwy jest między godziną 9:30-16:30. Uwaga! Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, więc nie ma możliwości obejrzenia/kupienia u nas produktów widocznych w sklepie. Odbiór osobisty jest darmowy.

 
List polecony priorytetowy i ekonomiczny. 
 
Oferujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Cena jest zależna od wielkości zamawianych produktów. Nie wysyłamy produktów nierejestrowanymi przesyłkami, by uniknąć kradzieży/zaginięć produktów. Listy polecone pozwalają na śledzenie i ewentualną reklamację, jeżeli przesyłka przyjdzie uszkodzona. Darmowa dostawa od 100 zł!
 
Paczkomaty InPost
 
Idealna dostawa dla osób zabieganych. Cena za wysyłkę Paczkomatem jest stała, bo wszystkie nasze produkty zaliczają się do gabarytu A. Zachęcamy do korzystania z tego sposobu wysyłki. Darmowa dostawa od 120 zł!
 
Kurier InPost
 
Proponujemy również skorzystanie z usług Kuriera InPost. Przesyłki zazwyczaj już następnego dnia są u Was. Podobnie jak w przypadku Paczkomatu cena jest stała. Darmowa dostawa od 150 zł!

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl