Strona główna » O nas
Chmura tagów
Kontakt
  • Sklep Kpoptrap.pl
    NIP: 7542959168

  • E-mail:sklep@kpoptrap.pl
  • Telefon+48 668-109-239
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-piątek: 9:30 - 16.30

O nas

Skąd wziął się Kpoptrap.pl?


Kpoptrap.pl jest to całkowicie nowy multifandomowy sklep oferujący różne gadżety związane z K-Popem. W naszym asortymencie znajdziecie różne rodzaje przypinek, kart kolekcjonerskich czy naklejek. Staramy się poszerzać maksymalnie ilość oferowanych produktów, wymyślając kolejne interesujące wzory. U nas nie znajdziecie gadżetów sprowadzanych z Chin, które są produkowane w tysiącach. W sklepie Kpoptrap.pl oferujemy produkty, które są przez nas tworzone własnoręcznie, specjalnie na WASZE zamówienie! Nie robimy tzw. produkcji taśmowej i dokładamy starań, by każdy wykonany przez nas gadżet był najwyższej jakości.

Sklep powstał z myślą o fanach K-Popu w Polsce, do których również i my się zaliczamy! Chcemy dzielić się z Wami swoją pasją, przelewać miłość do muzyki i zespołów w nasze projekty, by mogły Was cieszyć tak mocno jak nas! Dlatego mamy nadzieję, że nasze starania nie pójdą na marne i produkty ze sklepu przypadną Wam do gustu na tyle, że wrócicie do nas jeszcze raz!

Jeżeli chodzi o nazwę... Cóż, pomysłodawca sklepu wpadł właśnie w K-Popową pułapkę z której nie potrafił się już wydostać. Pozostał w niej i nie żałuje! Codziennie chłonie pozytywną energię z tej muzyki i łapie pomysły na nowe projekty!

Planujemy w tym roku wprowadzić ok. 40 nowych K-Popowych serii: GOT7, TXT, ENHYPEN, WayV, TAEMIN, SuperM, EXO, NCT DREAM, ATEEZ, Monsta X, ONEUS, TREASURE, KARD, ITZY, TWICE, Verivery, Ghost9, Big Bang, SHINee, T1419, ASTRO, SF9, PENTAGON, WINNER, MCND, DAY6, GOLDEN CHILD, B.A.P, P1Harmony, The Boyz, VAV, X1, UP10TION, Mamamoo, Momoland, TOO, BOYFRIEND, NU'EST, TOO oraz aespa. Lista ta nie jest zamknięta i będzie się zapewne powiększać!

Sklep Kpoptrap.pl należy do Studia Graficznego EPIGRAFIKA w Opolu - to właśnie tutaj wykonywane są wszystkie realizacje projektów. Widoczne w sklepie projekty są wykonywane przez jednego grafika - Patrycję Szczerbaniewicz. Prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość odnośnie terminów dodawania kolejnych serii! <3

Pozdrawiamy serdecznie!
Ekipa Kpoptrap.pl <3
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl