Strona główna » Współpraca
Chmura tagów
Kontakt
  • Sklep Kpoptrap.pl
    NIP: 7542959168

  • E-mail:sklep@kpoptrap.pl
  • Telefon+48 668-109-239
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-piątek: 9:30 - 16.30

Współpraca

Jeżeli prowadzisz poczytnego bloga, popularnego Instagrama, Fanpage na FB lub kanał na Youtube o tematyce K-Popowej - zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odnośnie współpracy!

 

 
FAQ


Czy nawiązujecie współpracę z nowymi artystami?
Nie poszukujemy dodatkowych artystów - chcemy pozostać przy tym konkretnym stylu, który teraz prezentujemy. Jest to wizytówka naszego sklepu.


Czy szukacie ambasadorów?
Wkrótce ogłosimy nabór na ambasadorów. Zachęcamy do śledzenia naszego Instagrama i Facebooka.


Jakie macie wymagania dla osób chcących podjąć współpracę na zasadzie barterowej?
Najważniejsze jest to, by osoba która chce z nami współpracować była stricte związana z K-Popem. Zależy nam na współpracy z popularnymi blogerami, instagramerami, youtuberami czy fandomami. Z tego powodu też nie chcemy nawiązywać współpracy z osobami, które prowadzą prywatne konta i jedynie interesują się K-Popem (natomiast ich konto samo w sobie w żaden sposób nie nawiązuje do K-Popu). Dodatkowym wymogiem są też ilości polubień postów, obserwujących czy wyświetleń (liczba ta musi znacznie przekraczać nasze liczby).


Jak można z Wami się skontaktować?
Najlepiej napisać do nas maila. W treści powinny się znaleźć informacje: czym się zajmujecie, nazwa (i link) do profilu oraz co oferujecie w zamian za produkty. Wymieńcie również interesujący Was asortyment, jak i zespoły.

 

Jeżeli masz więcej pytań lub chcesz nawiązać współpracę skontaktuj się z nami:
WSPÓŁPRACA

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl