Strona główna » Realizacja zamówień
Chmura tagów
Kontakt
  • Sklep Kpoptrap.pl
    NIP: 7542959168

  • E-mail:sklep@kpoptrap.pl
  • Telefon+48 668-109-239
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-piątek: 9:30 - 16.30

Realizacja zamówień

Czas realizacji zamówienia

 
Realizacja zamówień następuje dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. Dopiero wtedy przystępujemy do wykonywania zamówionych produktów, bo każdy z nich jest robiony na zamówienie. Nie prowadzimy produkcji taśmowej, każda rzecz tworzona przez nas jest ręcznie.
Będziemy dokładać starań, by wykonywać zamówienia jak najszybciej jak jest to możliwe. Może jednak zdarzyć się tak, że czas oczekiwania będzie dłuższy np. z powodu dużej ilości zamówień lub uszkodzonego sprzętu.

 
ZAMÓWIENIA NIEOPŁACONE W CIĄGU 7 DNI ZOSTAJĄ AUTOMATYCZNIE ANULOWANE!

 

Zwroty / anulacja zamówienia

 
Informujemy, że w naszym sklepie nie przyjmujemy zwrotów. Spowodowane jest to wyjątkową specyfiką wykonywanych przez nas produktów, które są robione "na zamówienie". Po złożeniu, opłaceniu zamówienia i statusu "w realizacji" nie ma możliwości anulowania zamówienia. Jeżeli jednak chcesz zrezygnować z zamówienia skontaktuj się z nami jak najszybciej za pośrednictwem adresu e-mail. Koniecznie w tytule maila zamieść "Anulacja zamówienia [nr. zamówienia]".

 

Reklamacje

 
Nie rozpatrujemy reklamacji dotyczących drobnych uszczerbków na produktach takich jak np. drobne zarysowania, drobną różnicę w kolorystyce czy umiejscowieniu wzoru. Dokładamy wszelkich starań, by produkty były w perfekcyjnym stanie oraz odpowiednio je zabezpieczamy do wysyłki. Jeżeli jednak przesyłka zostanie uszkodzona w trakcie transportu - prosimy o sporządzenie protokołu szkody wraz z kurierem oraz kontakt z nami. Postaramy się rozwiązać ten problem jak najszybciej!

 
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl